09 Temmuz 2020
  • İstanbul22°C
  • Ankara23°C
  • İzmir25°C
  • Antalya23°C

CHP'Lİ ŞİŞLİ BELEDİYESİ'NDEN AHLAKSIZLIĞI DESTEKLEYEN PAYLAŞIM

Cinsi sapkınlara her fırsatta alkış tutan CHP'li belediyelerden biri olan Şişli Belediyesi, bu kez de resmi Twitter hesabından ahlaksızlığı normalleştirme çabasına girdi.

CHP'li Şişli Belediyesi'nden ahlaksızlığı destekleyen paylaşım

22 Kasım 2019 Cuma 08:50

CHP'li Şişli Belediyesi, sosyal medya hesabından cinsi sapkınların ahlaksızlık günlerini kutlayan bir video yayımladı. CHP'li belediyenin ahlaksızlığa alkış tutan söz konusu paylaşımına tepki yağdı.

Cinsi sapkınlara her fırsatta alkış tutan CHP'li belediyelerden biri olan Şişli Belediyesi, bu kez de resmi Twitter hesabından ahlaksızlığı normalleştirme çabasına girdi.

CHP'li Şişli Belediyesi, sosyal medya hesabından cinsi sapkınların ahlaksızlık günlerini kutlayan bir video yayımladı.

Oğlu eşcinsel olan Sema Yakar ile eşcinsel sapkınlar Efruz Kaya ve İlksen Gürsoy adlı kişilere yer verilen videoda ahlaksızların sapkın yaşam tarzları anlatıldı.

CHP'li Şişli Belediyesi'ne desteği için teşekkür eden ahlaksızlar, "Biz bu desteklerle toplumun içinde var olmaya devam edeceğiz." mesajı verdi.

Yapılan paylaşıma sosyal medya kullanıcıları sert tepki gösterdi. Kullanıcılar, "Ahlaksızlığa alkış tutan paylaşımı" kınadı.

CHP'li Şişli Belediyesi tarafından Lut Kavmi'nin Türkiye uzantılarına verilen skandal destek kamuoyunda da çok sert tepkilere sebep oldu.

Öte yandan CHP'li Şişli Belediyesi, ilçenin on beş noktasında sokaklardaki reklam panolarına “Şişli Belediyesi Sosyal Yardım İşleri Müdürlüğü” imzasıyla, "Bir Arada, Buradayız" ifadeleriyle cinsi sapkınların ahlaksızlık günlerini kutladı.

CHP'li Şişli Belediyesi, daha önce de Suriye ve Iraklı sapkınlara da kucak açmıştı. Belediye, cinsi sapıklara ilçenin farklı yerlerinde kalacakları yerler ayarlamıştı. (İLKHA)

Yorumlar
UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.