23 Nisan 2021
  • İstanbul12°C
  • Ankara8°C
  • İzmir11°C
  • Antalya14°C

VAN’DA "GAZETECİLER GÜNÜ" ADINA DÜZENLENEN ETKİNLİKTE GAZETECİLERE KAZ ETİ İKRAM EDİLDİ

Van'da faaliyet gösteren Kaz Çiftliği tarafından üretilen kaz etleri, "10 Ocak Çalışan Gazeteciler Günü" dolayısıyla düzenlenen etkinlikte bir hotelin ev sahipliğinde bu kez gazeteciler için pişti.

Van’da "Gazeteciler Günü" adına düzenlenen etkinlikte gazetecilere kaz eti ikram edildi

10 Ocak 2021 Pazar 11:24

Hotelde gazetecilerle bir araya gelen Kaz Çiftliği sahibi Ömer Kasap, hotel sahibi Ferhat Keskin ve hotel Müdürü Cevahir Yiğit Böke, basının önemine değindi.

Kaz Çiftliği sahibi Kasap, önemli bir kamu görevi yürüten basının teknolojik gelişmelerle çeşitlenerek çok daha geniş kitlelere hitap eder hale geldiğini belirtip gazetecilerin gününü kutladı.

Hotel sahibi Ferhat Keskin ise “Basın emekçileriyle, demokratik geleneğin bir paydaşı olarak yan yana yürüyüp birçok zorlu görevi birlikte sırtlamaktayız. Basın emekçilerinin emeklerini bir güne sığmayacağının bilincindeyiz ve sizleri ağırlamaktan gurur duyuyoruz” dedi.

Sektörün ilerleyişini değerlendiren Hotel Müdürü Cevahir Yiğit Böke de “Böyle bir günde sizlerle sektörel sıkıntıları değerlendirmekten ziyade ortak çalışmalarımızın, özgür ve tarafsız basının demokratik ilkeler çerçevesinde kamuoyunu bilgilendirmesinden, bizler ile kamuoyunu bir araya getirmesinden oldukça mutluyuz. Sizlerin haberleri yer yer bizleri eleştiren ve bizlere çeki düzen verme hakkı tanıyan, yer yer de güzellikleri görüp motive eden ifadeleriniz kamuoyuyla olan iletişimimizi güçlendirmektedir. Bu yüzden siz basın emekçilerine minnettarlığımızı tekrar tekrar belirtmek istiyor, hepinizin gününü kutluyorum” ifadelerini kullandı.

Gazeteciler ise bu anlamlı organizasyondan ötürü hem Hotel sahibi Ferhat Keskin ve Otel Müdürü Cevahir Yiğit Böke’ye hem de Kaz Çiftliği sahibi Ömer Kasap’a teşekkür ettiler. (İLKHA)

Yorumlar
UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.