30 Ekim 2020
  • İstanbul16°C
  • Ankara17°C
  • İzmir21°C
  • Antalya24°C

YENİDEN REFAH PARTİSİ BATMAN İL TEŞKİLATI BASINLA BİR ARAYA GELDİ

Yeniden Refah Partisi Batman İl Başkanı Ziyaülhak Yamaç, “Partileri futbol taraftarı gibi taassubçu bir zihniyetle savunmuyoruz.” dedi.

Yeniden Refah Partisi Batman İl Teşkilatı basınla bir araya geldi

08 Eylül 2020 Salı 11:36

Yeniden Refah Partisi Batman İl Teşkilatı, bir otelin restoranında kentteki yerel ve ulusal basın mensuplarıyla bir araya gelerek basın toplantısı düzenledi.

Burada konuşan İl Başkanı Ziyaülhak Yamaç, 27 Ağustos tarihi itibariyle Yeniden Refah Partisi olarak Batman il ve ilçe teşkilatlarının kuruluşunu gerçekleştirdiklerini söyledi.

Yamaç, “Yerelde tüm siyasi parti, kurumlar ve STK’ları ötekileştirmeden, ideolojik saplantılarla zaman kaybetmeden Batman’ın sorunlarını görüşüp birlikte çözüm geliştirmek Yeniden Refah Partisinin siyaset anlayışıdır. Tüm siyasi parti, kurum veya hareketlerle iletişim ve diyalog kurup geliştirerek ortak bir zeminde buluşmak siyasi ve sosyal hedefimizdir. Batman ve Batmanlıların maddi ve manevi problemlerine çözüm üretip geliştirmek en hayırlı ve en isabetli siyasettir. Bu sebeple partileri bir futbol taraftarı gibi taassupçu bir zihniyetle savunmuyoruz.” dedi.

Siyaseti kişisel ve grupsal bir rant ve zenginleşme aracı olarak görmediklerini belirten Yamaç, “Siyaset insanlık için bir problem çözme idare, koordinasyon, hizmet ve proje üretme sanatıdır. Batman’ımızın maddi ve manevi gelişimi için kimden gelirse gelsin tüm fırsatları değerlendirip destek vererek takipçi olacağız.” diye konuştu.(İLKHA)

Yorumlar
UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.