HÜDA PAR ANTALYA İL BAŞKANI DURMAZ'DAN KONYAALTI VE DÖŞEMEALTI KAYMAKAMLIKLARINA ZİYARET
HÜDA PAR Antalya İl Başkanı Muhammet Şerif Durmaz beraberindeki heyetle birlikte, Antalya'nın Merkez ilçelerinden Konyaaltı ve Döşemealtı kaymakamlıklarına nezaket ziyaretinde bulundu.
![HÜDA PAR Antalya İl Başkanı Durmaz'dan Konyaaltı ve Döşemealtı kaymakamlıklarına ziyaret](https://www.hur24.com/d/news/107802.jpg)
11 Haziran 2024 Salı 15:34
İl Başkanı Durmaz ve beraberindekiler ilk olarak Konyaaltı Kaymakamı Rasim Köse'yi makamında ziyaret etti.
HÜDA PAR heyeti daha sonra Döşemealtı Kaymakamı Nuri Özder'e kaymakamlık binasında ziyarette bulundu.
İlçelerde yürütülen çalışma ve projeler ile alakalı bilgilendirmelerin yapıldığı ziyaretlerde, ilçelerin mevcut sorunları ve HÜDA PAR'ın Türkiye siyasetiyle ilgili bakış açısı konuşuldu.
Ziyaret sonrası yaptığı görüşmelerle ilgili açıklamalarda bulunan İl Başkanı Durmaz, "Birkaç gün önce merkez ilçe kaymakamlarından Muratpaşa ve Kepez kaymakamlarını ziyaret etmiştik. Şimdi de Konyaaltı Kaymakamı Rasim Köse ve Döşemealtı Kaymakamı Nuri Özder'i ziyaret ettik. Heyetlerimizi kabul eden kaymakamlara nezaketli ev sahipliklerinden dolayı teşekkür ederim." dedi.
Kaymakamlar da ziyaretten duydukları memnuniyeti dile getirerek HÜDA PAR'a siyasi çalışmalarında başarılar diledi. (İLKHA)
- Geri
- Ana Sayfa
- Normal Görünüm
- © 2016 Hür 24
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.